דף הבית דבר המנהל
גלריה מכתבי תודה מרכז העצמה יצירת קשר
עירוני יא' - הופכים עולמות בשבילך
ארוחת בוקר במשרד המנהל לתלמידים מצטיינים
מידי חודש מנהל ביה"ס מזמין את מצטייני הכיתות ל"ארוחת בוקר" ולשיחה על הרגשתם בביה"ס.בשיחה ציינו התלמידים את שביעות רצונם מהיחס האישי לו הם זוכים מצוות תיכון יא.לדבריהם, "בעירוני יא המורים מכירים כל אחד והסיפור שלו לעומק"המורים עוזרים לתלמידים בכל מה שקשור ללימודים ואף לנושאים אישיים נוספיםאכן – מחמם את הלב לראות שהתלמידים יודעים להודות לצוות ביה"ס על ההשקעה האדירה בהם – מכל הלב יישר כוח!!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נצר אחרון: הבגרות בהיסטוריה - על קיר בית הספר
פרויקט נצר אחרון הוא 30% מציון הבגרות בהיסטוריה לתלמידי י"ב. הפרויקט מנציח ניצולי שואה ללא משפחה, שנפלו במערכות ישראל. משום שמדובר בניצולים ללא משפחה, אין איש שינציח את זכרם. עכשיו זה השתנה: "לחשוב שאנחנו, תלמידי י"ב בשנת 2018, אנחנו הנצחנו את האנשים שלא היה מי שינציח. הנצחנו את האנשים שסבלו את זוועות השואה ונהרגו כאן במטרה להגן על מדינת ישראל בלי אף אחד שיזכור".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"רק אהבה תנצח"
אור לוי, תלמידת כיתה י"ב 2, ריגשה את בית הספר ביום הזיכרון לשואה והגבורה עם דברים אלה - שכתבה בעת המסע לפולין השנה. "הייתי עומדת ומקשיבה כל שנה, פעם בשנה בטקס מנסה להבין מה הם עברו, למה הכל קיצוני מידי? לא הבנתי את זה עד שהגעתי לשם"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"שלום, קוראים לי דומיניק שרמן. אני מבקש ממך - תצילי אותי"
סיפורו המדהים של דומיניק שרמן, שהפך מעבריין ומכור לסמים למפקד בצה"ל, היה אירוע השיא של שבוע צה"ל בעירוני י"א. דומיניק בחר בחיים ועשה שינוי מדהים, שמראה לכולנו כי כל אחד יכול לחולל מהפך בחייו אם רק ירצה, ויהיה מוכן לקבל עזרה מהאנשים הטובים שבדרך
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
להקת עירוני יא באירוע סיום לשבוע ישראלי תשע"ט

טקס סיום מחזור נג עירוני יא תשעח שיר פרידה 18-06-2018

תיכון עירוני יא - תיכון להזדמנות חדשה

בוקר בעירוני י"א